Manhart
148
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-148,cabin-core-1.0.1,select-theme-ver-3.3,ajax_fade,page_not_loaded,,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

MDDr. Václav Manhart

Vždy jsem si přál otevřít svou ZUBÁRNU, pracovat s lidmi, se kterými je mi příjemně a dělat věci podle svých představ. Během předchozích zaměstnání jsem měl příležitost se naučit moderní postupy, vidět pracovat kvalitní zubní lékaře a učit se od nich. Chtěl bych poděkovat týmu z Dentální kliniky Jana Stuchlíka, kde se mnou měli velikou trpělivost po absolvování studií.

Velké projekty a velké výzvy jsou přesně to, co mě baví. A teď je jeden na světě. Chtěl bych, aby Vám bylo u nás v Manhartově ZUBÁRNĚ příjemně, i když máte stažený žaludek ze zubařů, jste nervózní a třeba se stydíte za stav svých zubů. Odstranit Vaše trable je pro mě hlavní a nejdůležitější výzva. Pokud Vás napadlo něco, co nás zatím ne, nebo se Vám cokoliv u nás líbí i nelíbí, prosím nenechávejte si Váš názor pro sebe! Řekněte to Leontýně na recepci, sestřičce Marcelce, nebo mně v ordinaci. Anebo provětrejte naše sociální sítě. Milou kritiku vítáme.

Na Letné jsem nováček, takže budu rád, když mi v okolí prozradíte svá oblíbená místa, kam zajít třeba na oběd, kávu, skleničku, dort nebo večeři.  Za tip na dobrý podnik poblíž tam s Vámi rád zajdu na konzultaci, kterou máte za to zdarma.

Cestování0

Sport0

Umění a dizajn0

Věda0

Divadlo0

ZEPTALI SME SE ZA VÁS

Co o mě nikdo neví?

Nejhorší film, který jsem viděl?

Nejlepší kniha, co jsem četl?

Nejvtipnější zážitek se zubařem?

Drink, který bych nevypil?

Největší adrenalin v mém životě?

Co bych si nikdy neoblékl?

Místo v Praze, které mám nejraději?

K zubaři nebo na pivo?

To, co si právě myslím 😀

Pavouček. Šel jsem s přáteli kolem kina a měl impulzivní nápad jít na cokoliv, co budou dávat.

Brouk Pytlík 😀

Bylo mi 5 let. Ve školce jsem se dozvěděl, že máme jít k zubaři na kontrolu. Utekl jsem k babičce, která bydlela za rohem.

Rajčatový džus.

Bungee jumping ze Žďákovského mostu.

Boratovy plavky.

Samozřejmě Manhartova zubárna.

Se zubařem na skleničku…

„Směj se na život, on ti to jednou vrátí.“