Kratochvilova
50972
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-50972,cabin-core-1.0.1,select-theme-ver-3.3,ajax_fade,page_not_loaded,,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Bc. Lenka Kratochvílová

Jsme rádi, když můžeme našim pacientům nabídnout, nejen perfektní služby v oblasti dentální hygieny, ale i milou osobnost člověka. Náš pracovní tým vznikl náhodou. S Léňou jsme se potkali před dvěma lety.

Vlastnosti jako srdce na dlani, opravdový zájem o každého klienta, pozitivní přístup a odzbrojující úsměv jsou její doménou. Studium oboru Dentální hygienistka absolvovala na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Lenka krom svého mateřského jazyka hovoří anglicky a německy. Pochází z Vysočiny z malé vesničky nedaleko Jihlavy. Jsem velmi rád, že vám na našem pracovišti můžeme nabídnout spolupráci s tak kvalitním odborníkem. Členkou společnosti preventivní stomatologie. Děkujeme i my za důvěru a přejeme spoustu spokojených pacientů.

 

Bližší informace o vzdělání, dentální hygieně a všeho o Lence naleznete na jejích vlastních webových stránkách nebo na instagramu. Objednání je možné přes naši recepci, online nebo přes její webové stránky.

 

 www.deha.cz

Cestování0

Sport0

Umění a dizajn0

Věda0

Divadlo0

ZEPTALI SME SE ZA VÁS

Co o mě nikdo neví?

Nejhorší film, který jsem viděla?

Nejlepší kniha, co jsem četla?

Nejvtipnější zážitek se zubařem?

Drink, který bych nevypila?

Největší adrenalin v mém životě?

Co bych si nikdy neoblékla?

Místo v Praze, které mám nejraději?

K zubaři nebo na pivo?

Když jsem byla poprvé jako malá na tanečním táboře, tak jsem vyhrála cenu za nejkrásnější úsměv (tanec nic moc, ale hrozně jsem se u toho chechtala a od té doby mi říkali Hollywoode 🙂

Braindead – horor, kde kousla krysa starou paní a ta se následně začala rozpadat.

Momentálně u mě vede Patrik Hartl.

Když si mikroskopem pozoroval svůj klín.

Já piju všechno.

Skok z 15 metrů z vodopádu a poté pořádně naražená zadnice.

Leopardí kožich.

Pražské kavárny a trhy.

Do Lokálu na pívo.

„Tady by se melo jeste doplnit motto.“