Kadlecova
50966
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-50966,cabin-core-1.0.1,select-theme-ver-3.3,ajax_fade,page_not_loaded,,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Mgr. Michaela Kantorová

Přestože zubařina není můj obor, vyznávám rčení, „kolik povolání zkusíš, tolikrát jsi člověkem a vše nové Tě obohatí“ 🙂 Navíc práce v příjemném prostředí a s fajn lidmi je vždycky výhra.

Kde jsem ve chvílích, kdy není potřeba plnit žádné z vašich přání?

Najdete mě někde v přírodě – s největší pravděpodobností budu se svým čtyřnohým miláčkem, komisařem Derrickem, někde na procházce. A když mám samoty a rozjímání dost, dobrý film nebo divadlo taky potěší. Ráda se věnuji i nově objevenému koníčku  – za hledáčkem fotoaparátu. Což je vždy spolehlivý relax a lék na dobou náladu. A třeba když se někdo osmělí, můžeme zajít na kávu a probrat vše ostatní…:)

Moje receptura… Smíchám dávku zkušeností z office managementu, přihodím něco z lidských zdrojů, pár kapek z cestování – to vše tvoří základ na koktejl, který ráda přichutím úsměvem, dobrou náladou a špetkou tajné ingredience, nejenom díky které se k nám budete rádi vracet.

Cestování0

Sport0

Umění a dizajn0

Věda0

Divadlo0

ZEPTALI SME SE ZA VÁS

Co o mě nikdo neví?

Nejhorší film, který jsem viděla?

Nejlepší kniha, co jsem četla?

Nejvtipnější zážitek se zubařem?

Drink, který bych nevypila?

Největší adrenalin v mém životě?

Co bych si nikdy neoblékla?

Místo v Praze, které mám nejraději?

K zubaři nebo na pivo?

Tak to si nechám pro sebe – aby to o mně stále nikdo nevěděl 🙂

Jednoznačně Babovřesky.

„Něžnost“ od Davida Foenkinose. Nevím, jestli byla nejlepší knihou, kterou jsem kdy četla, ale četla jsem ji ve správný okamžik.

Asi jich bylo tolik, že si nevzpomenu – ale napadá mě jeden vtip: Maminka je se synem  u zubaře a říká mu:  „Tak, Pepíčku a teď pěkně otevři pusu, ať může pan zubař vyndat ruce.“

Cosi s názvem „Kuřákův chrchel“ – je tam sice můj oblíbený Jägr, nicméně druhou ingrediencí je majonéza??!!!

Když jsme během cesty po Novém Zélandu přejeli tři divoká prasata.

Svetr z kousavé ovčí vlny na nahé tělo.

Pohled z Vltavy – z lodi či šlapadla a Vyšehrad.

Na pivo se zubařem.

„Nikdy nepřestávej věřit, že se stane něco úžasného.“